Pasaulio taurės etape – pergalingi Lietuvos sportininkų yriai

Serbijos sostinėje Belgrade vykstančio pirmojo pasaulio irklavimo taurės etapo vyrų porinių dviviečių valčių klasėje aukso medalius iškovojo lietuviai Saulius Ritteris ir Dovydas Nemeravičius.

D.Meneravičius ir S.Ritteris (kairėje) laimėjo Belgrade.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.

Jun 3, 2018, 11:34 AM, atnaujinta Jun 3, 2018, 11:35 AM

Finale sekmadienį mūsiškiai 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 8,29 sek.

Antrąją vietą užėmė britai Angusas Groomas ir Jackas Beaumontas (6.09,08), trečiąją – vokiečiai Timo Piontek bei Larsas Hartigas (6.10,70).

Moterų porinių dviviečių valčių varžybose lietuvės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė iškovojo bronzos medalius. Jos finale finišavo per 6 min. 50,95 sek.

Nugalėjo olandės Roos de Jong ir Lisa Scheenaard (6.47,69), o antroje pozicijoje liko vokietės Franziska Kampmann ir Carlotta Nwajide (6.49,97).