„Capitals“ ledo ritulininkai pirmąkart iškovojo Stanley taurę

„Capitals“ su rusu Aleksandru Ovečkinu priešakyje iškovojo Stanley taurę<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

Jun 8, 2018, 8:43 AM, atnaujinta Jun 8, 2018, 8:49 AM

NHL Stanley taurės varžybų penktosiose finalo rungtynėse ketvirtadienį „Washington Capitals“ komanda svečiuose 4:3 (0:0, 2:3, 2:0) įveikė lygos debiutantę „Vegas Golden Knights“ ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:1.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Jakubas Vrana (27 min.), Aleksandras Ovečkinas (31), Devante Smithas-Pelly (50) ir Larsas Elleris (53). Rusas A. Ovečkinas buvo pripažintas naudingiausiu atkrintamųjų varžybų žaidėju: nuo 2005-ųjų šiame klube žaidžiantis vienas garsiausių Rusijos ledo ritulininkų tokio aukšto įvertinimo karjeroje neturėjęs. Jis taip pat yra triskart planetos čempionas

Las Vegaso ekipoje pasižymėjo Nate'as Schmidtas (30), Davidas Perronas (33) ir Reilly Smithas (40).

„Capitals“ Stanley taurę iškovojo pirmą kartą klubo istorijoje. Vašingtono klubas finale kovojo ir 1998 metais, tačiau tada pralaimėjo „Detroit Red Wings“ atstovams. Tai istorinė serija, nes Vašingtonas pirmavo 3:1 ir iki galutinės pergalės komandai buvo likę vos vienas laimėjimas, tačiau ji nesugebėjo to padaryti ir nusileido 3:4.