Baidarininkas Artūras Seja tapo Europos vicečempionu

Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame baidarių ir kanojų irklavimo Europos čempionate sidabro medalį iškovojo baidarininkas Artūras Seja. Olimpinėje vyrų vienviečių baidarių 200 metrų rungtyje lietuvis A finale finišavo per 34,783 sek. ir užėmė antrąją vietą.

Artūras Seja tapo Europos vicečempionu.<br> Facebook nuotr.
Artūro Sejos finalo plaukimo rezultatai.<br> Organizatorių nuotr.

Jun 10, 2018, 2:48 PM, atnaujinta Jun 10, 2018, 5:38 PM

Čempionu tapo ispanas Carosas Garrote (34,655), o trečias liko serbas Marko Dragosavljevičius (34,801).

Tai didžiausias lietuvio pasiekimas karjeroje. 2017 metų Senojo žemyno pirmenybėse A.Seja buvo septintas. Šįkart Belgrade septintąją poziciją užėmė Aleksejus Rumiancevas iš Latvijos.

Kitas Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas vyrų vienviečių kanojų 200 metrų rungties A finale užėmė penktąją vietą. Jis nuotolį įveikė per 39,844 sek. Čempionu tapo gruzinas Zaza Nadiradzė (39,200).