Lietuvos lengvaatlečiai triumfavo varžybose Prancūzijoje, Šveicarijoje ir JAV

Šeštadienį Prancūzijoje vykusiose lengvosios atletikos varžybose „Meeting National Elite d'Herouville“ pergalę iškovojo Lietuvos šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas. Lietuvis pirmuoju bandymu peršoko kartelę, iškeltą į 2 m 25 cm aukštį. 2 m 28 cm aukštis lietuviui nepakluso.

Adrijus Glebauskas laimėjo varžybas Prancūzijoje.<br>Facebook nuotr.

Jun 17, 2018, 9:11 AM, atnaujinta Jun 17, 2018, 9:35 AM

Antrąją vietą užėmė baltarusis Andrejus Skabeika. Jis 2 m 25 cm peršoko antruoju mėginimu. Trečias buvo britas Davidas Smithas (2 m 19 cm).

Šioje rungtyje varžėsi devyni šuolininkai.

Tarptautinėse „Citius Bern“ lengvosios atletikos varžybose Berne (Šveicarija) lietuvė Agnė Šerkšnienė (51,80 sek.) laimėjo 400 metrų bėgimą.

Moterų 800 metrų bėgime trečia finišavo Eglė Balčiūnaitė (2.04,90).

Septynkovininkė B. Juškevičiūtė – JAV moksleivių čempionė

JAV moksleivių lengvosios atletikos čempionato moterų septynkovės varžybose triumfavo lietuvė Beatričė Juškevičiūtė.

Ji surinko 5251 tašką. Lietuvė buvo ketvirta 100 metrų barjeriniame bėgime (14,67 sek.), 11-a – šuoliuose į aukštį (1 m 59 cm), pirma – rutulio stūmime (12 m 28 cm), ketvirta – 200 metrų bėgime (25,34 sek.), penkta – šuoliuose į tolį (5 m 19 cm), pirma – ieties metime (41 m 68 cm) ir ketvirta – 800 metrų bėgime (2 min. 22,25 sek.).

Antrąją vietą užėmė amerikietė Timara Chapman (5014 tšk.).