K. Abramaitytė Europos jaunimo šaudymo iš lanko čempionate užėmė 17-ąją vietą

Graikijoje vykstančiame Europos jaunimo šaudymo iš lanko čempionate geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi Kristina Abramaitytė užėmė 17-ąją vietą.

Kristina Abramaitytė Europos jaunimo čempionate užėmė 17-ąją vietą.<br> Facebook nuotr.

Jun 29, 2018, 5:49 PM

Merginų olimpinių lankų grupėje startavusi lietuvė atrankoje užėmė 45-ąją vietą, tačiau pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 6:4 sugebėjo nugalėti rusę Ariuną Budajevą (20-oji vieta atrankoje). Deja, šešioliktfinalyje K.Abramaitytė 2:6 nusileido vokietei Elisai Tartler.

Kita lietuvė Paulina Ramanauskaitė atrankoje buvo 36-oji, o pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 4:6 pralaimėjo estei Triinu Lillenthal (29). 48-a atrankoje likusi Juliana Semionova 3:7 nusileido ukrainietei Oleksandrai Kukuruziak (17). Abiem Lietuvos atstovėms atiteko 33-ioji pozicija.

Jaunių vaikinų olimpinių lankų varžybose Dominykas Jančiukas užėmė 33-iąją vietą, o Skirmantas Petronis – 57-ąją.

Atkrintamųjų varžybų pirmajame rate D.Jančiukas (68) 7:3 nugalėjo lenką Miloszą Chojeckį (45), bet antrajame 0:6 nusileido britui Daneliui Thompsonui (20). S.Petronis (74) pirmajame rate 1:7 turėjo pripažinti suomio Verne Vuorineno (39) pranašumą.

Merginų komandų varžybose Lietuvos rinktinė (K.Abramaitytė, P.Ramanauskaitė ir J.Semionova) atrankoje tarp 13-os ekipų užėmė 12-ąją vietą, o pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 2:6 pralaimėjo Prancūzijos lankininkėms.