Kanojininkas V. Korobovas – Europos jaunimo čempionas baidarininkas A. Seja iškovojo sidabrą

Italijoje vykusio Europos jaunių (iki 18-os metų) ir jaunimo (iki 23-ejų metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunimo vaikinų vienviečių kanojų 200 metrų distancijos finale sekmadienį triumfavo Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas.

Vadimas Korobkovas tapo Europos čempionu.<br> Facebook nuotr.

Jul 1, 2018, 6:10 PM, atnaujinta Jul 1, 2018, 6:11 PM

1000 metrų nuotolyje bronzą pelnęs mūsų šalies atstovas sekmadienį finišavo per 40,054 sek. ir 0,658 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusį rusą Artiomą Proną.

Vienviečių baidarių 200 metrų rungties finale Lietuvos atstovas Artūras Seja finišavo antras ir iškovojo sidabro medalį.

Mūsų šalies atstovas finišavo per 35,264 sek. ir 0,276 sek. nusileido italui Andreai di Liberto.

Jaunimo vienviečių baidarių 500 metrų distancijos B finale Lukas Šakalys buvo septintas (1.48,860), o galutinėje įskaitoje – 16-as.

Jaunių merginų vienviečių kanojų 200 mertų finale Gabrielė Čerepokaitė finišavo septinta (54,266 sek.).

Jaunių merginų vienviečių baidarių 200 metrų rungties B finale Ieva Vaitiekūnaitė užėmė penktąją vietą (47,348 sek.), o galutinė įskaitoje – 14-ąją poziciją.

Jaunių merginų vienviečių baidarių 500 metrų rungties B finale Gintare Pališauskaitė finišavo šešta (2.03,757) ir galutinėje įskaitoje užėmė 15-ąją vietą.

15-oji pozicija atiteko ir keturvietės baidarės įgulai (Julius Petrauskas, Karolis Eidėjus, Armandas Žumbys, Osvaldas Mitkus). Lietuviai B finale taip pat buvo šešti (1.29,227).