Beisbolininkas D. Neverauskas vėl sugrąžintas į „Pirates“ sudėtį

Stipriausios pasaulyje JAV beisbolo lygos (MLB) „Pittsburgh Pirates“ klubas į savo gretas susigrąžino lietuvį Dovydą Neverauską.

„Pittsburgh Pirates“ žaidžia MBL čempionate.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2018-07-06 10:49, atnaujinta 2018-07-06 10:55

„Pirates“ ekipa su D.Neverausku išvykoje 3:8 pralaimėjo „Los Angeles Dodgers“ klubui.

Lietuvis aikštėje pasirodė šeštajame kėlinuke. Jame varžovai sugebėjo pelnyti du taškus, bet po to D.Neverauskas iš žaidimo „išmetė“ tris „Dodgers“ beisbolininkus. Septintajame kėlinuke po lietuvio padavimų varžovai taškų nepelnė.

25-erių metų lietuvis sezoną pradėjo pagrindinėje „Pirates“ sudėtyje, balandžio viduryje buvo išsiųstas į dublerių ekipą „Indianapolis Indians“. Birželį D.Neverauskas buvo vėl sugrįžęs į Pitsburgo ekipą, kad porai rungtynių pavaduotų traumą patyrusį žaidėją.

Šiame MLB sezone Lietuvos beisbolininkas aikštėje pasirodė 12 rungtynių.

„Pirates“ ekipa (40 pergalių ir 46 pralaimėjimai) Nacionalinės lygos Centro divizione užima ketvirtąją vietą.