Auga pamaina R. Meilutytei: K. Teterevkova tapo Europos jaunimo plaukimo čempione

Helsinkyje (Suomija) besibaigiančiame Europos jaunimo plaukimo čempionate aukso medalį iškovojo Lietuvos atstovė Kotryna Teterevkova. Ji sekmadienį triumfavo merginų 100 metrų plaukimo krūtine finale. Lietuvė nuotolį įveikė per 1 min. 8,03 sek. ir, pagerinusi asmeninį rekordą, aplenkė visas varžoves.

Kotryna Teterevkova tapo Europos jaunimo plaukimo čempione.<br> Eurosport.com nuotr.

Jul 8, 2018, 6:23 PM, atnaujinta Jul 8, 2018, 6:28 PM

Antrąją vietą užėmė rusė Anastasija Makarova (+0,43 sek.), trečiąją – vokietė Anna Elendt (+0,65 sek.).

Pusfinalyje greičiausiai plaukusi airė Niamh Coyne (+0,7 sek.) liko ketvirta.

Atrankoje K. Teterevkova (1.09,51) buvo ketvirta, o pusfinalyje (1.08,59) – antra.

100 metrų krūtine rungtis yra mėgiamiausia pajėgiausios Lietuvos plaukikės Rūtos Meilutytės distancija.

K. Teterevkova 200 metrų plaukimo krūtine rungtyje iškovojo bronzos medalį. Tai vieninteliai du medaliai Lietuvos delegacijos kraityje.