Giedrius Titenis Prancūzijoje iškovojo tris medalius

Savaitgalį Prancūzijoje vykusiose plaukimo varžybose „Open de France“ lietuvis Giedrius Titenis iškovojo du aukso ir vieną sidabro medalius.

Giedrius Titenis Prancūzijoje pasipuoįė trimis medaliais.<br>T.Bauro nuotr.

Jul 9, 2018, 9:21 PM, atnaujinta Jul 9, 2018, 9:26 PM

28-erių metų plaukikas pasirodymą pradėjo 50 m plaukimo krūtine distancijoje. Čia jis pateko į finalą ir jame užėmė antrąją vietą. G. Titenis distanciją įveikė per 27,69 sek.

Greičiausias buvo brazilas Joao Luizas Gomesas (26,94 sek.).

Vėliau G. Titenis triumfavo 200 m distancijoje. Finale jis finišavo per 2 min. 12,19 sek. ir daugiau nei sekunde aplenkė artimiausią varžovą - brazilą Raphaelį Rodriguezą (2.13,32).

Nepralenkiamas G. Titenis buvo ir 100 m plaukimo krūtine finale. Jo laikas - 1 min. 0,46 sek.

Antras finišavo R. Rodroguezas (1.01,06).