Bėgikė A. Šerkšnienė Šveicarijoje dar kartą pagerino Lietuvos rekordą

Pirmadienį Šveicarijoje vykusių „Premium Permit Meetings“ lengvosios atletikos varžybų moterų 200 m bėgime Lietuvos rekordą pagerino Agnė Šerkšnienė.

A.Šerkšnienė pagerino Lietuvos rekordą.

Jul 10, 2018, 12:01 AM

30-metė lietuvė finišavo per 23,13 sek. ir 0,08 sek. sau pačiai priklausiusį šalies rekordą. Birželio pradžioje A. Šerkšnienė Šveicarijos klubų čempionate finišavo per 23,21 sek. bei 0,01 sek. pagerino 18 metų Agnei Visockaitei-Eggerth priklausiusį šalies rekordą.

B bėgime A. Šerkšnienė užėmė trečiąją vietą, o tarp visų 13 dalyvių jos rezultatas buvo devintas.

Vyrų ieties metimo varžybose lietuvis Edis Matusevičius užėmė trečiąją vietą. Jis sėkmingiausiu - šeštuoju - bandymu ietį numetė 78 m 36 cm.

Nugalėjo estas Magnusas Kirtas (85 m 42 cm), o antras buvo olimpinis čempionas vokietis Thomas Rohleris (84 m 25 cm).

Tik ketvirtas liko Londono olimpinių žaidynių prizininkas čekas Vitezslavas Vesely (78 m 10 cm). Šioje rungtyje dalyvavo devyni lengvaatlečiai.

Moterų 800 m bėgime lietuvė Eglė Balčiūnaitė (2 min. 8,03 sek.) finišavo paskutinę - devinta. Dar viena sportininkė finišo nepasiekė.

Nugalėjo jamaikietė Natoya Goule (2.00,32).