Lietuvos bėgikėms nepavyko patekti į pasaulio jaunimo čempionato finalą

Lietuvos atstovėms nepavyko patekti į Tamperėje (Suomija) vykstančio 17-ojo pasaulio jaunimo (iki 20-ies metų) lengvosios atletikos čempionato merginų 400 metrų barjerinio bėgimo finalą.

Gabija Galvydytė pagerino Lietuvos jaunimo rekordą.<br> Facebook nuotr.

Jul 12, 2018, 9:29 PM, atnaujinta Jul 12, 2018, 9:59 PM

18-metė Gabija Galvydytė pirmajame pusfinalio bėgime ketvirtadienį finišavo aštunta. Ji nuotolį įveikė per 58,88 sek. ir pagerino sau pačiai priklausiusį Lietuvos jaunimo rekordą. 18-metė Rūta Okulič-Kazarinaitė trečiajame bėgime buvo septinta (59,83 sek.).

Bendrojoje įskaitoje G.Galvydytei atiteko 16-oji vieta, o R.Okulič-Kazarinaitei – 21-oji.

Pusfinalyje startavo 23-ys bėgikės. Į finalą pateko 1-2 vietas trijuose pusfinalio bėgimuose užėmusios sportininkės ir dar dvi greičiausios iš likusių atlečių.

Septynkovės varžybose Lietuvos atstovė Urtė Bačianskaitė po keturių rungčių užima 22-ąją vietą. 17-metė lietuvė turi 3123 taškus.

Pirmauja 3690 taškų surinkusi britė Niamh Emerson.

U.Bačianskaitė pirmojoje rungtyje – 100 metrų barjeriniame bėgime – ketvirtadienį pagerino asmeninį rekordą (15,16 sek.) ir tarp 26-ių dalyvių užėmė 24-ąją vietą, šuolių į aukštį varžybose įveikė 1 m 62 cm ir buvo 21-a, rutulio stūmime užėmė antrąją poziciją (13 m 87 cm), o 200 metrų bėgime – 24-ąją (26,45 sek.).

Septynkovininkės penktadienį varžysis šuoliuose į tolį, ieties metime ir 800 mertų bėgime.

„Nauja diena“: kada JAV ginklai pasieks Ukrainą?