Lietuvos irkluotojų keturvietė įgulą prasibrovė į pasaulio taurės finalą

Penktadienį Liucernoje (Šveicarija) prasidėjusio finalinio – trečiojo – pasaulio irklavimo taurės etapo vyrų porinių keturviečių valčių pirmajame atrankos plaukime Lietuvos komanda – Dominykas Jančionis, Dovydas Nemeravičius, Saulius Ritteris ir Aurimas Adomavičius – užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą.

Lietuvos keturvietė pateko į pasaulio taurės finalą.<br>Asmeninio archyvo nuotr.

Jul 13, 2018, 4:17 PM, atnaujinta Jul 14, 2018, 7:15 PM

Lietuviai 2000 m distanciją įveikė per 5 min. 45,63 sek. ir į priekį praleido taip pat tiesioginį bilietą į finalą iškovojusią Lenkijos įgulą (5.44,23).

Moterų porinių dviviečių valčių atrankos pirmajame plaukime lietuvės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė (7.03,83) užėmė antrąją vietą ir pelnė vieną iš trijų tiesioginių kelialapių į pusfinalį.

Greičiau už mūsiškes irklavo olandės Roos de Jong ir Lisa Scheenard (7.00,89).

Vyrų vienviečių valčių antrąjį atrankos plaukimą laimėjo ir į ketvirtfinalį pateko Mindaugas Griškonis. Jis finišavo per 7 min. 8,76 sek.

Į ketvirtfinalį tiesiausiu keliu nepavyko patekti Linai Šaltytei. Po motinystės atostogų į sportą grįžusi sportininkė moterų vienviečių valčių ketvirtajame atrankos plaukime liko ketvirta (8.00,93) ir penktadienį turės kovoti paguodos plaukime.

Gyvai: VRM komentarai apie transporto priemonės savininko deklaravimo kodą