18-ąjį „Tour de France“ lenktynių etapą laimėjo prancūzas A. Demare'as

Prancūzijoje vykstančių 105-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 18-ąjį etapą ketvirtadienį laimėjo prancūzas Arnaud Demare'as („Groupama-FDJ“).

18-ąjį „Tour de France“ lenktynių etapą laimėjo prancūzas A. Demare'as<br> Scanpix.nuotr
Daugiau nuotraukų (3)

2018-07-26 20:53, atnaujinta 2018-07-27 00:19

Jis 171 km nuvažiavo per 3 val. 46 min. 50 sek. Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-89 vietas užėmusiems dviratininkams.

Antras finišavo kitas prancūzas Christophe'as Laporte'as („Cofidis, Solutions Credits“), trečias – norvegas Alexanderis Kristoffas („UAE-Team Emirates“).

Lenktynių lyderiu išliko britas Geraintas Thomasas („Sky“). Antrąją vietą užima olandas Tomas Dumoulinas („Sunweb“, +1.59), trečiąją – britas Christopheris Froome'as („Sky“, +2.31).