Tinklininkai A. Rumševičius ir L. Každailis Maroke užėmė ketvirtąją vietą

Maroke pasibaigusiame Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) dviejų žvaigždučių serijos turnyre gana sėkmingai pasirodė lietuviai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis. Mūsiškiai liko apdovanojimų pakylos papėdėje ir užėmė ketvirtąją vietą.

Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis <br> FIVB nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Jul 30, 2018, 10:55 AM, atnaujinta Jul 30, 2018, 11:39 AM

Lietuvos sportininkai aštuntfinalyje 2-0 (21:19, 21:18) nugalėjo ispanus Raulį Mesą ir Christianą Garcią, o ketvirtfinalyje 2-1 (21:13, 21:23, 15:12) palaužė danus Kristofferį Abellį ir Danielį Thompseną.

Deja, pusfinalyje A. Rumševičius bei L. Každailis 0-2 (16:21, 17:21) pralaimėjo rusams Maksimui Hudiakovui bei Ruslanui Bykanovui. Akistatoje dėl bronzos medalių Lietuvos paplūdimio tinklininkai 0-2 (17:21, 19:21) nusileido argentiniečiams Nicolai Capogrosso bei Julianui Azaadai.

„Patekimas į ketvertuką nėra blogas rezultatas, bet visada norisi būti aukščiau. Visgi yra taip, kaip yra. Nėra ko liūdėti ar džiaugtis, netrukus laukia kitas turnyras ir reikia spėti atgauti jėgas, – pasakojo A.Rumševičius. – Po Europos čempionato padarėme išvadas, kad buvo labai įsitempę keletą turnyrų iš eilės, nesimėgavome žaidimu. Iki sekmadienio pavyko tą gerą būseną pajusti, tik sekmadienį vėl nepavyko atsipalaiduoti“.

A.Rumševičiui ir L.Každailiui atiteko 280 pasaulio reitingo taškų.

Moterų turnyre lietuvės Urtė Andriukaitytė ir Ieva Dumbauskaitė užėmė penktąją vietą. Lietuvaitės aštuntfinalyje 2-1 (21:18, 16:21, 15:12) įveikė angles Victorią Palmmer bei Jessicą Grimson, bet ketvirtfinalyje 0-2 (19:21, 13:21) nusileido latvėms Alisei Lecei ir Ilzei Liepiniauskai.

Turnyro prizų fondą sudarė 50 tūkst. JAV dolerių.

Samsune (Turkija) vykusiame FIVB 11 žvaigždutės turnyre devinti liko Artūras Vasiljevas ir Marius Malinauskas. Mūsiškiai pirmajame atkrintamųjų varžybų rate po atkaklios kovos 1-2 (21:16, 20:22, 11:15) nusileido serbams Djordzei Klasničiui ir Marko Plavšičiui.