G. Titenis ir A. Šidlauskas plauks Europos čempionato pusfinalyje

Į Glazge (Didžioji Britanija) vykstančio Europos plaukimo čempionato vyrų 100 m plaukimo krūtine rungties pusfinalį penktadienį pateko abu Lietuvos atstovai – Giedrius Titenis ir Andrius Šidlauskas.

Giedrius Titenis<br>J.Kunigi

Aug 3, 2018, 1:20 PM, atnaujinta Aug 3, 2018, 2:32 PM

29-erių metų G. Titenis atrankos varžybose finišavo per 1 min. 0.09 sek. ir su serbu Caba Siladjlu pasidalino 10-ąją vietą, o 21-erių metų A. Šidlausko rezultatas – 1 min. 0,14 sek. – buvo 12-as.

Greičiausiai atrankoje plaukė britas Adamas Peaty'is (57,89 sek.).

Atrankoje varžėsi 56 plaukikai, o į penktadienį 19 val. 39 min. vyksiančiame pusfinalyje varžysis 16 sportininkų.

Vyrų estafetės 4x100 m laisvuoju stiliumi atrankos varžybose Lietuvos komanda (Danas Rapšys, Simonas Bilis, Deividas Margevičius ir Tomas Sungaila) užėmė 13-ąją vietą ir nepateko į finalą.

Lietuvos plaukikai finišavo per 3 min. 17,88 sek. ir savo plaukime buvo devinti.

Geriausią rezultatą pasiekė Italijos atstovai – 3 min. 15,29 sek.

Atrankoje dalyvavo 19 komandų, o į finalą pateko aštuonios.