Rūta Meilutytė užtikrintai žengė į Europos čempionato pusfinalį

Europos plaukimo čempionate Glazge šeštadienį 100 metrų plaukimo krūtine atrankoje dalyvavo dvi Lietuvos sportininkės – Rūta Meilutytė ir Kotryna Teterevkova.

Rūta Meilutytė ir Kotryna Teterevova plaukė 100 metrų krūtine atrankoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Aug 4, 2018, 12:06 PM, atnaujinta Aug 4, 2018, 2:06 PM

R.Meilutytė distanciją įveikė per 1 min 6,89 sek. ir pateko į finalą. Londono olimpinių žaidynių čempionės rezultatas buvo geriausias tarp visų sportininkių.

Antra – italė Arianna Castiglioni (1:07.12), trečia – rusė Julija Jefimova (1:07.25).

K.Teterevkova savajame plaukime distanciją įveikė per 1 min 9,22 sek. ir liko dešimta. Tokio rezultato kitam etapui nepakako: ji bendroje įskaitoje buvo 28-ta.

Atrankoje iš viso varžėsi 44 plaukikės.

Vakare R.Meilutytės laukia net du startai. 19 val. 31 min. lietuvė varžysis 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje, o 20 val. 23 min. stos į kovą 50 m laisvuoju stiliumi finale.