Asmeninį rekordą pagerinęs Andrius Šidlauskas finale aplenkė du varžovus

Glazge, Didžiojoje Britanijoje tęsiasi Europos plaukimo čempionatas, o į kovą dėl medalio pirmadienio vakarą stojo dar vienas lietuvis.

Andrius Šidlaukas plaukė finale.<br> Facebook nuotr.

Aug 6, 2018, 8:16 PM, atnaujinta Aug 6, 2018, 8:20 PM

Andrius Šidlauskas nėrė į baseiną 200 metrų plaukimo krūtine finale.

Finalo plaukime 21-erių lietuvis greičiausiems plaukikams neprilygo, bet plaukė pagirtinai. Nuotolį jis įveikė per 2 min 09,71 sek. bei finišavo šeštas.

Lietuvis pagerino savo asmeninį rekordą.

Čempionu tapo Antonas Čupkovas (2 min., 06,80 sek.), Sidabrą iškovojo Jamesas Wilby (2 min., 08,39 sek.), bronza atiteko Lucai Pizzini (2 min., 08,54 sek.)

Sekmadienį plaukdamas pusfinalyje, A.Šidlauskas nuotolį įveikė per 2 min. 10,12 sek.

Į finalą jis pateko bendrojoje pusfinalio įskaitoje likdamas aštuntas.

Primename, 200 metrų plaukime taip pat varžėsi ir kitas lietuvis Giedrius Titenis, tačiau atrankoje nuotolį nuplaukęs per 2 min. 13,16 sek., jis bendrojoje įskaitoje užėmė tik 20-ąją poziciją ir nepateo net į pusfinalį.