Danas Rapšys nemažina tempo: aplenkęs visus varžovus žengė į finalą

Glazge, Didžiojoje Britanijoje tęsiasi Europos plaukimo čempionatas, o pirmadienio vakarą į baseiną ir vėl nėrė lietuvis.

Danas Rapšys dalyvavo pusfinalyje.<br> R.Steponavičiaus nuotr.

Aug 6, 2018, 7:32 PM, atnaujinta Aug 6, 2018, 7:38 PM

Danas Rapšys startavo 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi pusfinalyje, kur parodė, kad yra labai rimtai nusiteikęs iškovoti aukso medalį.

Savo plaukime 23-ejų metų plaukikas nuotolį įveikė per 1 min 45.33 sek. bei finišavo pirmas.

Toks rezultatas D.Rapšiui garantavo vietą finale. Jis geriausių plaukikų aštuonete daugiau nei sekunde aplenkė artimiausią varžovą bei buvo pirmas ir bendroje įskaitoje.

Antrą rezultatą pusfinalyje užfiksavo britas Jamesas Guy'us (1 min. 46,44 sek.), trečią – rusas Michailas Dovgaliukas (1 min. 46,69 sek.).

Primename, šioje rungtyje D.Rapšys nebuvo vienintelis lietuvis.

Atrankoje startavo ir jo tautietis 19-metis Tomas Sungaila. Nuplaukęs distanciją per 1 min. 53,17 sek. jis liko liko 51-as.

Tuo tarpu D.Rapšys atrankoje nuotolį įveikė per 1 min. 46,55 sek. ir pasiekė geriausią rezultatą tarp 62 dalyvių.