Sprinteris G. Truskauskas apie debiutą čempionate: „Tai buvo ne mano finišas“

Berlyne trečiadienį toliau tęsiasi Europos lengvosios atletikos čempionatas, o pirmasis prie starto linijos stojo 200 metrų bėgimo atrankoje dalyvavęs Gediminas Truskauskas.

G.Truskauskas Europos čempionate liko 20-as.<br> A.Pliadžio nuotr.

specialiai lrytas.lt iš Berlyno

Aug 8, 2018, 12:42 PM, atnaujinta Aug 8, 2018, 2:49 PM

20-ies kylanti Lietuvos sprinto žvaigždė pateko į ketvirtąjį atrankos bėgimą ir startavo 6-uoju takeliu.

Šis aukštam sprinteriui yra kur kas parankesnis nei pirmasis, į kurį pagal savo sezono rezultatą pretendavo G.Truskauskas.

Sprinteris 200 metrų distanciją įveikė per 21,11 sek. ir liko 5-as savo ketvirtajame atrankos bėgime.

Bendroje įskaitoje sportininkas liko 20-as iš 30-ies dalyvių.

Po finišo G.Truskauskas teigė, kad tai buvo puiki patirtis.

„Iš tikrųjų esu jauniausias Lietuvos komandoje, tai buvo pirmas toks rimtas čempionatas su suaugusiais. Prieš tai tekdavo startuoti jaunimo pirmenybėse. Vertinu savo pasirodymą neblogai, vis tik įgavau patirties“, – atskleidė sprinteris.

Sportininkas pripažino, kad pasiekti geriausią savo asmeninį rezultatą sutrukdė prastas finišas: „Iki asmeninio geriausio rezultato šiek tiek pritrūko. Aišku, ne kiekviename starte sekasi pagerinti rekordus.

Šiandien startas buvo normalus, bet bėgimo gale šiek tiek buvau susikaustęs ir tai buvo ne mano finišas. Turėjau tikslą patekti į pusfinalį, bet gaila nepavyko.“

Į pusfinalį pateko 12 atrankoje geriausiai pasirodžiusių sprinterių, o dar 12 sportininkų gavo tiesioginius bilietus į pusfinalį pagal savo sezono rezultatus.

Atrankoje greičiausias buvo italas Eseosa Desalu, kuris 200 metrų distanciją įveikė per 20,39 sek.