Nusiminęs ieties metikas E. Matusevičius: „Vieta nebloga, bet rezultatu nesidžiaugiu“

„Vieta lyg ir nebloga, tačiau rezultatu nesidžiaugiu“, - po ieties metimo rungties finalo Europos lengvosios atletikos čempionate Berlyne kalbėjo Edis Matusevičius.

E.Matusevičius Europos čempionate liko 10-as.<br>A.Pliadžio nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

specialiai lrytas.lt iš Berlyno

Aug 9, 2018, 10:41 PM, atnaujinta Aug 9, 2018, 10:43 PM

22-ejų sportininkas gana užtikrintai pateko tarp 12-likos geriasiųjų, kai ietį numetė 81 metrą 8 centimetrus. Tačiau finale E.Matusevičiaus bandymai buvo kuklesni: pirmuoju sportininkas įrankį numetė 77 metrus 65 centimetrus, antruoju - 76 metrus 66 centimetrus, o trečiasis nebuvo užskaitytas peržengus metimo zonos liniją.

Galutinėje rikiuotėje sportininkas užėmė 10-ąją vietą.

E.Matusevičius atskleidė, kad jam buvo neparanku varžytis be dienos poilsio: „Nesu pratęs mėtyti ietį kasdien, reikia man poilsio, kad kažkiek atsigauti. Žinoma, tikiuosi, kad tai nebus mano paskutinis finalas ir ateityje rezultatai bus tik geresni.“

Ieties metikas pripažino, kad po šių varžybų sezonas jam baigtas ir pirmiausiai reikės gydytis traumas.

„Šiandien jaučiau krūtinės skausmus. Po šių varžybų einu gydytis. Pirmiausiai tai reikia klubą išgydyti. Jį susitvarkius iškarto pagerės rezultatai“, – apie ateities planus pasakojo E.Matusevičius.

Čempionu tapo vokietis Thomas Rohleris (89m 49cm), sidabras atiteko jo tautiečiui Andreasui Hofmannui (87m 60cm),o bronzos medalį iškovojo estas Magnusas Kirtas (85m 96cm).