Liveta Jasiūnaitė pateikė staigmeną ir Europos čempionato ieties metime iškovojo bronzą

Europos lengvosios atletikos čempionato Berlyne moterų ieties metimo finale penktadienį startavo Lietuvos atstovė Liveta Jasiūnaitė ir iškovojo bronzos medalį. Po geriausiojo mūsiškės bandymo ietis nuskriejo 61,59 m.

Liveta Jasiūnaitė Europos čempionato finale užėmė trečiąją vietą.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Liveta Jasiūnaitė Europos čempionato finale užėmė trečiąją vietą.<br> Facebook nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Aug 10, 2018, 10:35 PM, atnaujinta Aug 10, 2018, 11:40 PM

Pirmuoju bandymu mūsiškė įrankį nusviedė 60,51 m, antroju – 58,24 m, trečiuoju – 61,00 m, ketvirtuoju – 61,59 m, penktuoju – 60,38 m, o šeštasis metimas nebuvo įskaitytas.

Iki asmeninio rekordo jai pritruko 2 cm.

Kvalifikacijoje 24-erių sportininkė iš Lietuvos antruoju bandymu ietį numetė ir 61,61 m ir pakartojo savo asmeninį geriausią rezultatą. To užteko pelnyti tiesioginį kelialapį į finalą.

Sportininkė neslepė, kad ją finale tenkintų bent jau patekimas tarp 8 geriausiųjų. Lietuvė tikslus viršijo su kaupu.

„Finale sau kelsiu tik aukščiausius tikslus. Kiekvienas sportininkas turi taip daryti, tada ir galima pasiekti geriausius rezultatus“, – tikslus finale atskleidė L.Jasiūnaitė.

Europos čempione tapo varžybų šeimininkė vokietė Christin Hussong (67,90 m). Ji įtikinamai aplenkė antrojoje vietoje likusią čekę Nikolą Ogrodnikovą (61,85). L.Jasiūnaitę nuo sidabro medalio skyrė tik 26 cm. Tiesa, nuo ketvirtojoje pozicijoje buvusios slovėnės Matijos Ratej mūsiškė atitrūko tik 18 cm.