Šokėjai D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė tapo prestižinių varžybų Vokietijoje nugalėtojais

Vokietijos mieste Štutgarte vyko vienos didžiausių pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų „German Open Championships 2018“, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalo dalyviais.

Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė sėkimgai dalyvavo varžybose Vokietijoje.<br> Asmeninio archyvo nuotr.

Aug 11, 2018, 3:52 PM, atnaujinta Aug 11, 2018, 3:58 PM

„Grand Prix“ kategorijos profesionalų lygos standartinių šokių grupėje Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys“) tapo nugalėtojais, surinkę 191,2 balo.

Antrąją vietą užėmė Bjornas Bitschas ir Ashli Williamson iš Danijos, gavę 189,6 balo, o bronzos medalius laimėjo lenkai Andrzejus Sadeckis ir Karina Nawrot (182,15 balo).

Finale taip pat šoko poros iš Rusijos, Kinijos ir Vokietijos. Grupėje varžėsi 57 poros.

„Grand Slam“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Lietuvos atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) laimėjo sidabro medalius, surinkę 193,209 balo, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) užėmė penktąją vietą (184,291 balo).

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova (195.917 balo), o trečiąją vietą užėmė Jevgenijus Mošeninas ir Dana Spicyna, taip pat iš Rusijos (186,625 balo).

Finale varžėsi dar viena pora Rusijos ir Vokietijos atstovai. Varžybose dalyvavo 257 poros.