Pasaulio čempionate Lietuvos orientacininkai buvo arti stipriausiųjų 30-uko

Latvijoje vykusio pasaulio orientavimosi sporto čempionato ilgosios distancijos rungtyje šeštadienį Lietuvos atstovė Aušrinė Kutkaitė užėmė 32-ąją vietą, o Simonas Krėpšta buvo 34-ąją.

Estafečių sprinto varžybose virė aistros.<br>G.Šiupario nuotr.
Geriausias šalies orientacininkas S.Krėpšta.
S.Krėpšta<br>runners.com
Sprinto varžybos vyko Rygos senamiestyje.<br>G.
Daugiau nuotraukų (4)

Aug 12, 2018, 12:42 PM

Moterims reikėjo įveikti 9,9 km distanciją 475 m ir 18 kontrolės punktų. A. Kutkaitė trasą įveikė per 1 val. 38 min. 24 sek. Kita Lietuvos atstovė Indrė Valaitė buvo 37-oji (1:41.54).

Čempione tapo švedė Tove Alexandersson.

Vyrų varžybų dalyviams reikėjo įveikti 16,1 km distanciją su 640 m vertikalaus sukilimo ir 24 kontrolės punktais. Čia nugalėjo norvegas Olavas Lundanes (1:37.43).

S. Krėpšta trasą įveikė per 1 val. 58 min. 58 sek. Kitas Lietuvos atstovas Vilius Aleliūnas užėmė 43-iąją vietą (2:04.44).

Kitais metais pasaulio čempionatas vyks Norvegijoje.