Valdas Dopolskas iš visų mūsų maratonininkų Europos čempionate pasirodė geriausiai

Berlyne (Vokietija) besibaigiančio Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų maratono bėgime sekmadienį Lietuvos atstovas Valdas Dopolskas užėmė 20-ąją vietą.

V.Dopolskas<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.

Aug 12, 2018, 2:38 PM

26-erių metų bėgikas 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 18 min. 12 sek.

Nugalėjo naują Europos čempionatų rekordą pasiekęs belgas Koenas Naertas – 2 val. 9 min. 51 sek. Sidabro medalį iškovojo šveicaras Tadesse Abrahamas (2:11.24), o bronzos – italas Yassine Rachikas (2:12.09).

Kitas Lietuvos atstovas 31-erių metų Remigijus Kančys finišavo 26-as (2:18.59), 33-ejų metų Ignas Brasevičius – 40-as (2:20.20), o 32-ejų metų Mindaugas Viršilas – 55-as (2:27.47).

Iš 72 bėgikų 14 nefinišavo.

Komandų įskaitoje Lietuva tarp 12 šalių užėmė devintąją vietą. Nugalėjo Italijos atstovai, antrąją poziciją užėmė Ispanija, o trečiąją – Austrija.

Moterų maratoną laimėjo baltarusė Volha Mazuronok (2:26.22). Antrąją vietą užėmė prancūzė Clemence Calvin (2:26.28), o trečiąją – čekė Eva Vrabcova-Nyvltova (2:26.31).

29-erių metų lietuvė Milda Eimontė finišavo 27-a (2:38.58), o 30-metė Vaida Žūsinaitė – 43-ia (2:50.49).

Iš 55 startavusių sportininkių finišavo 46.