Europos jaunių paplūdimio tinklinio čempionate – sėkmingas Lietuvos vaikinų startas

Prahoje (Čekija) vykstantį Europos jaunimo (iki 18-os metų) paplūdimio tinklinio čempionatą sėkmingai pradėjo Lietuvos vaikinų duetas – Erikas Makaras ir Emilis Bartkus. Jie A grupėje iškovojo dvi pergales ir pateko į atkrintamąsias varžybas.

Lietuvos palūdimio tinklininkai žaidžia turnyre Čekijoje.<br>LTF nuotr.

Aug 17, 2018, 9:44 PM, atnaujinta Aug 17, 2018, 9:46 PM

Pirmajame grupės susitikime mūsiškiai 2-0 (21:15, 21:15) nugalėjo ukrainiečius Oleksandrą Bolko ir Denisą Kravčenką, antrajame 0-2 (15:21, 13:21) nusileido čekams Tadeasui Trousilui ir Janui Vodickai, o trečiajame 2-1 (20:22, 24:22, 15:7) pranoko belgus Quinteną Mannaertą ir Antoną Grinsveną.

Tarp 24-urių stipriausių porų patekę lietuviai pirmajame atkrintamųjų varžybų rate žais su trečiaisiais pagal skirstymą prancūzais Remy Lalisse ir Matteo Schalku.

Merginų turnyre Lietuvos atstovėms Gabrielei Petrauskaitei ir Arianai Rudkovskajai į atkrintamąsias varžybas prasibrauti nepavyko.

Lietuvos tinklininkės E grupėje 0-2 (19:21, 13:21) pralaimėjo ispanėms Danielai Alvarez ir Sofiai Gonzalez, 1-2 (21:17, 15:21, 3:15) neatsilaikė prieš vokietes Svenją Muller ir Lea Kunst ir 0-2 (10:21, 21:23) turėjo pripažinti čekių Andrea Kinska ir Karin Zolnerčikovos pranašumą.

G.Petrauskaitei ir A.Rudkovskajai atiteko 25-oji pozicija.