Lietuvos irklavimo čempionatas baigėsi favoričių pergalėmis

Sekmadienį Trakuose vykusiame atvirajame Lietuvos irklavimo čempionate išdalinti paskutiniai medalių komplektai. Aukso medalius sekmadienį iškovojo Europos pirmenybių prizininkės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė. Moterų porinių dviviečių valčių finale jos 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 54,16 sek.

Ieva Adomavičiūtė ir Milda Valčiukaitė tapo Lietuvos čempionėmis.<br> Facebook nuotr.

Aug 19, 2018, 10:57 PM, atnaujinta Aug 19, 2018, 10:58 PM

Antrąją vietą užėmė Lina Šaltytė-Masilionė (7.07,67), trečiąją – Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė (7.19,96).

Favoritų vardą pateisino ir porinę keturvietę irkluojantys vyrai – Dovydas Nemeravičius, Saulius Ritteris, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius (5.47,89). Antri šioje klasėje liko Martynas Vaitkevičius, Rokas Jakubauskas, Domantas Marocka ir Paulius Kirda (6.15,69), treti – Suomijos irkluotojai (6.23,93).

Moterų vienviečių klasėje užtikrintai nugalėjo L.Šaltytė-Masilionė (7.47,55). Sidabro medalis atiteko Viktorijai Senkutei (7.58,65), bronzos – Agnei Ginevičiūtei (8.03,29).

Moterų pavienių dviviečių valčių varžybose nugalėjo pasaulio jaunių čempionate ketvirtąją vietą užėmusios Kamilė Kralikaitė ir Vytautė Urbonaitė (8.13,71). Antrąją vietą užėmė Laura Overlingaitė ir Ingrida Barkutė (8.14,71), trečiąją – Vilmantė Putnaitė ir Gabija Šarkauskaitė (8.53,66).

Pavienių keturviečių klasėje tarp moterų startavo tik viena įgula – L.Overlingaitė, I.Barkutė, V.Urbonaitė ir K.Kralikaitė (7.21,93).

Porinių aštuonviečių valčių su vairininku varžybose triumfavo Karolis Kamarauskas, Armandas Kelmelis, Povilas Stankūnas, Giedrius Bieliauskas, Mantas Juškevičiusm Dovydas Stankūnas, Saulius Ilonis, Domantas Stankūnas (vairininkė – Patricija Striupkutė). Jų rezultatas – 6 min. 10,49 sek.

Vyrų lengvo svorio dviviečių varžybose nugalėjo Lietuvos ir Gruzijos duetas – Karolis Sunklodas ir Giorgis Kanteladzė (6.54,91).