Basas ir pavojingas: Kenijos bėgikas laimėjo varžybas be sportinio batelio!

Kenijos bėgikas Conseslusas Kipruto lengvosios atletikos Deimantinės lygos serijos varžybų etape Šveicarijos mieste Ciuriche tapo 3000 metrų bėgimo su kliūtimis rungties čempionu. Keniečiui nesutrukdė net tai, kad jis bėgimo metu distancijoje pametė sportinį batelį ir finišavo viena koja basas.

AFP/Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 1, 2018, 5:10 PM, atnaujinta Sep 1, 2018, 5:16 PM

23-ejų metų lengvaatlečiui nuotolio pradžioje varžovas užlipo ant kulno ir nusmaukė sportinį batelį, kurį vėliau C.Kipruto pats nusimetė nuo kojos. Sportininkas tęsė kovą ir finišavo pirmasis, aplenkęs pagrindinį priešininką marokietį Soufiane'ą El Bakkalį. Nugalėtojo laikas 8 min. 10,15 sek. Maroko atstovas atsiliko tik 0,04 sek. (8:10,19).

Pastangos atsipirko. Už pergalę C.Kipruto uždirbo 50 tūkst. JAV dolerių premiją.