Talentingas visur: ekonomistas N. Mačiulis tapo Europos veteranų šuolių į vandenį vicečempionu

Slovėnijoje vykstančiame Europos veteranų šuolių vandenį čempionate Lietuvos atstovai skina medalius. Tarp prizininkų – ir žinomas Lietuvos ekonomistas Nerijus Mačiulis.

Ekonomistas Nerijus Mačiulis šuolių į vandenį veteranų varžybose užėmė antrąją vietą.<br> Facebook nuotr.

Sep 1, 2018, 7:54 AM, atnaujinta Sep 1, 2018, 8:01 AM

35-39 metų amžiaus grupėje kovojantis N.Mačiulis pelnė sidabro medalį šuoliuose nuo 1 m aukščio tramplino. Jo pasirodymas įvertintas 157,15 taško. Jį aplenkė vokietis Timuras Tokatas (211,00 tšk.).

N.Mačiulis Slovėnijoje dar varžysis šuoliuose nuo 5 ir 7 m bokšto.

Europos veteranų čempionais šuoliuose nuo 1 m aukščio tramplino tapo Rokas Šermukšnis (50-54 metai, 246,60 tšk.), Kęstutis Autukas (70-74 metai, 180,25 tšk.), Liucija Balsienė (60-64 metai, 166,75 tšk.).

Sidabro medalį iškovojo Audra Sipavičienė (60-64 metai, 139,80 tšk.), bronzos – Leonidas Kotikas (40-44 metai, 177,75 tšk.) ir Marius Oksas (25-29 metai, 179,90 tšk.).

Šuoliuose nuo 3 m aukščio tramplino čempionais tapo L.Kotikas (201,90 tšk.) ir L.Balsienė (147,45 tšk.), vicečempionais – R.Šermukšnis (251,75 tšk.) ir A.Sipavičienė (135,00 tšk.).