N. Ališauskas su „Dinamo“ iškovojo pergalę KHL pirmenybėse

Pirmąjį kartą ant ledo šio sezono Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) mače iščiuožęs lietuvis Nerijus Ališauskas daug trenerio pasitikėjimo negavo, tačiau jo atstovaujama Rygos „Dinamo“ (Latvija) komanda iškovojo pergalę. Latvijos klubas namuose 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) įveikė Maskvos „Dinamo“ (Rusija) ekipą bei iškovojo trečiąją pergalę šiame sezone.

N. Ališauskas su „Dinamo“ iškovojo pergalę KHL pirmenybėse.<br> hockey.lt nuotr.

Sep 11, 2018, 10:19 PM

Jau pačioje šio susitikimo pradžioje Brandonas McMillanas užsidirbo dvi baudos minutes, tad pirmą kartą šiame sezone ant ledo N. Ališauskas pasirodė komandai turint kiekybinį deficitą.

Deja, bet lietuviui ir jo brigadai apsaugoti vartų nepavyko – varžovai pasižymėjo ir įsiveržė į priekį 1:0. Nepaisant anksti praleisto įvarčio šeimininkai dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino, o antrajame pasižymėjo dar du kartus bei įgijo dviejų įvarčių persvarą, kurios svečiai iš Maskvos taip ir nepanaikino.

Tik pirmoje pirmojo kėlinio dalyje žaidęs N. Ališauskas ant ledo pasirodė vos penkis kartus ir sužaidė 2 min. 53 sek. bei blokavo vieną metimą. Vėliau jį trečiajame penkete pakeitė Dmitrijus Šuleninas, kuris pelnė trečiąjį „Dinamo“ įvartį.

7 taškus po penkerių rungtynių turinti Rygos „Dinamo“ komanda Vakarų konferencijoje žengia trečia. Kitas rungtynes ji žais sekmadienį išvykoje su „Kunlun Red Star“ (Kinija) ekipa.