Dviratininkas Ramūnas Navardauskas lenktynėse Turkijoje – trečias

Turkijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Cappadocia“ (UCI II kategorija) pirmajame etape Lietuvos rinktinės narys Ramūnas Navardauskas finišavo trečias. Už tai jam atiteko vienas pasaulio reitingo taškas. R.Navardauskas po pirmojo etapo užsivilko žalius marškinėlius, skiriamus geriausiam sprinteriui.

Ramūnas Navardauskas tapo geriausiu sprinteriu.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 15, 2018, 4:17 PM, atnaujinta Sep 15, 2018, 4:18 PM

Nugalėjo turkas Ahmetas Orkenas („Salcano Sakarya“). Jis 113 km nuvažiavo per 2 val. 46 min. 23 sek. (vid. greitis – 40,75 km/val.).

Antras finišavo Kazachstano dviratininkas Aleksandras Ovsianikovas („Vino–Astana Motors“). R.Navardauskas ir ketvirtąją vietą užėmęs latvis Kristeris Ansonsas (Latvijos rinktinė) nuo nugalėtojo atsiliko 44 sek. Kiti dviratininkai atsiliko daugiau nei pusantros minutės. Rojus Adomaitis (Lietuvos rinktinė, +12.58) finišavo 32-as.

R.Navardauskas laimėjo abu tarpinius sprinto finišus (21 ir 85,5 km), o dviejuose tarpiniuose kalnų finišuose buvo antras (44,5 ir 59 km). „Kalnų karaliaus“ klasifikacijoje mūsiškis yra antras.

Iš 63-ijų startavusių dviratininkų klasifikuoti 53-ys. Iš lietuvių lenktynes dar tęsia Mantas Januškevičius ir Justas Beniušis, o Kasparas Punkrys ir Alanas Marcinkėnas pirmojo etapo finišo nepasiekė.

Trijų etapų lenktynės baigsis sekmadienį.