Penkiakovininkai J. Kinderis ir D. Vaivada pateko į pasaulio kariškių čempionato finalą

D. Vaivada atrankos A grupėje surinko 1126 taškus ir užėmė aštuntąją poziciją. Lietuvis laimėjo plaukimo rungtį (313 tšk.), buvo devintas fechtavime (226 tšk.) ir 16-as - bėgimo ir šaudymo rungtyje (587 tšk.).

Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada pateko į finalą.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Sep 26, 2018, 10:38 PM

Kitas lietuvis Lukas Kontrimavičius nestartavo bėgimo ir šaudymo rungtyje bei su 504 taškais liko paskutinis - 24-as.

J. Kinderis atrankos B grupėje su 1122 taškais buvo 11-as. Mūsiškis plaukime (304 tšk.) užėmė 13-ąją vietą, fechtavime (210 tšk.) - 14-ąją, o bėgimo ir šaudymo rungtyje (608 tšk.) - aštuntąją.

Atrankoje varžėsi 48 sportininkai, o į finalą pateko 36.