„KTU-Ąžuolo“ rankininkų pergalė EHF Iššūkio taurės turnyre

Kauno „KTU–Ąžuolo“ ekipa įspūdingai pradėjo kovą EHF Iššūkio taurės rankinio varžybose. Antrus metus iš eilės tarptautiniame fronte save bandantys kauniečiai nepaliko vilčių varžovams iš Juodkalnijos „Jedinstvo“ rankininkams ir šventė pergalę rezultatu 37:22 (23:9).

Kauno „KTU-Ąžuolo“ rankininkai džiaugiasi pergale.<br> Rankinis.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Oct 7, 2018, 1:17 AM

Lietuvos ir Juodkalnijos komandoms susitarus abejos rungtynės EHF Iššūkio taurėje žaidžiamos būtent kauniečių namuose – Garliavos kultūros ir sporto centre. Abejų rungtynių rezultatas bus sumuojamas, todėl kauniečiai pirmąjį susitikimą laimėję net 15 įvarčių skirtumu jau viena koja kitame EHF Iššūkio taurės etape.

Jau pirmajame kėlinyje „KTU–Ąžuolo“ vyrai didelių vilčių varžovams nesuteikė. Greitai ir dinamiškai žaidęs Kauno rankinio klubas, kuris tik pernai debiutavo aukščiausioje šalies lygoje, atitrūko nuo oponentų. Po pirmųjų 30 rungtynių minučių kauniečiai jau pirmavo rezultatu 23:9.

Nors per pirmąjį rungtynių kėlinį „KTU–Ąžuolas“ atrodė visa galva geresnis už varžovus, antrojoje rungtynių pusėje žaidimas kiek apsilygino ir dar didesnio pranašumo prieš sekmadienio atsakomąsias rungtynes susikrauti nepavyko. Kauno klubas šventė pergalę rezultatu 37:22 (23:9).

Rezultatyviausiai „KTU–Ąžuolo“ klube žaidė po 9 įvarčius pelnę Deividas Jovaišas ir Ignas Grigas, Arminas Stankūnas atliko 5 tikslius metimus, 4 kartus kamuolį į vartus siuntė Vilius Juozaitis.

Juodkalniečių gretose išsiskyrė Slabodanas Zabijičius, pelnęs 7 įvarčius, 5 įmetė Filipas Rackovičius.

Atsakomąsias rungtynes ekipos jau šį sekmadienį (spalio 7-ąją 17.00 val. žais ir vėl Garliavoje. Kitą savaitgalį EHF Iššūkio taurės varžybose tarpusavyjeusitiks dvi lietuvių ekipos – Kauno „Granitas-Karys“ ir Vilniaus VHC „Šviesa“.