Plaukikai A. Pavlidis ir K. Teterevkova pateko į jaunimo olimpinių žaidynių finalus

Du Lietuvos plaukikai penktadienį iškovojo kelialapius į Buenos Airėse (Argentina) vykstančių trečiųjų vasaros jaunimo olimpinių žaidynių finalus. Į vaikinų 200 metrų plaukimo nugara rungties finalą žengė 16-metis Arijus Pavlidis. Jis atrankoje finišavo per 2 min. 2,11 sek. ir užėmė septintąją vietą.

Kotryna Teterevkova pateko į finalą.<br> LTOK nuotr.

Oct 12, 2018, 6:33 PM, atnaujinta Oct 12, 2018, 6:35 PM

Greičiausiai plaukė šiose žaidynėse dominuojantis rusas Klimentas Kolesnikovas (1.59,86).

Kitas lietuvis – 18-metis Alanas Tautkus (2.06,00) – tarp 24-ių atrankos dalyvių liko 18-as ir į finalą nepateko.

Merginų 200 metrų plaukimo krūtine rungties atrankoje 16-metė K.Teterevkova (2.31,36) buvo aštunta ir pelnė paskutinį bilietą į finalą. Lietuvos plaukikė Argentinoje iškovojo bronzos medalį perpus mažesniame nuotolyje.

Tuo tarpu 50 metrų distancijoje jaunimo olimpine čempione tapusi 18-metė Agnė Šeleikaitė (2.35,02) šįkart liko 22-oje pozicijoje tarp 36-ių dalyvių.

Mišrios estafetės 4x100 metrų kompleksiniu būdų atrankoje Lietuvos komanda (A.Tautkus, K.Teterevkova, A.Šeleikaitė ir A.Pavlidis) finišavo per 4 min. 4,02 sek. ir užėmė 18-ąją vietą.

Atrankoje dalyvavo 27-ios komandos, o į finalą pateko aštuonios.