Disko metikas M. Makaravičius jaunimo žaidynės buvo 15-as, penkiakovininkas A. Kazlas - 13-as

Buenos Airėse vykstančių jaunimo olimpinių žaidynių vaikinų disko metimo varžybose Lietuvos atstovas Mantas Makaravičius liko paskutinis – 15-as.

Jaunimo olimpinjės žaidynės Buenos Airėse.<br>LTOK nuotr.

2018-10-14 23:07, atnaujinta 2018-10-14 23:09

Visi keturi 16-mečio lietuvio bandymai antrajame etape sekmadienį nebuvo įskaityti. Keturi metimai pirmajame etape ketvirtadienį taip pat nebuvo sėkmingi.

Nugalėjo Naujosios Zelandijos atstovas Connoras Bellas, per du etapus užfiksavęs 133 m 8 cm rezultatą. Antrąją vietą užėmė Purto Riko disko metikas Jorge Luisas Contrerasas (115 m 6 cm), trečiąją – lenkas Gracjanas Kozakas (114 m 92 cm).

Vaikinų šiuolaikinės penkiakovės varžybose sekmadienį lietuvis Aivaras Kazlas užėmė 13-ąją vietą.

17-metis penkiakovininkas fechtavimo rungtyje pasidalijo 11-12 pozicijas, plaukime buvo 7-as, papildomame fechtavimo etape taškų nepelnė, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje užėmė 16-ąją vietą. Iš viso A.Kazlas surinko 1080 taškų.

Nugalėjo egiptietis Ahmedas Elgendy (1179 tšk.), antrąją vietą užėmė rusas Jegoras Gromadskis (1159 tšk.), trečiąją – prancūzas Ugo Fleurot (1144 tšk.).