Aidenas Malašinskas rankinio Čempionų lygoje prapliupo įvarčiais

Zaporižės „Motor“ įžaidėjas Aidenas Malašinskas per rankinio Čempionų lygos rungtynes pelnė net 10 įvarčių, tačiau taiklūs metimai didelio džiaugsmo nesuteikė. Sekmadienį B grupės autsaiderių dvikovoje „Motor“ išvykoje nusileido Celės „Pivovarna Laško“ komandai 28:33 (14:18).

Aidenas Malašinskas taikliai svaidė kamuolį.<br>D.Umbraso nuotr.

Nov 4, 2018, 7:58 PM, atnaujinta Nov 4, 2018, 10:34 PM

Per šešis turus vos 2 taškus iškovojęs „Motor“ vėl buvo nustumtas į paskutinę aštuntąją vietą. Zaporižės rankininkus vienu tašku lenkia Zagrebo PPD, dviem taškais – „Pivovarna Laško“.

B grupėje pirmauja 12 taškų surinkęs Paryžiaus PSG. 10 taškų turi Segedo „Pick“. B grupės lyderiai sekmadienį kovojo tarpusavyje. Jų rungtynes Prancūzijos sostinėje 33:31 laimėjo PSG.

Tuo tarpu autsaiderių mače „Motor“ per visas 60 minučių nė karto nebuvo išsiveržęs į priekį, o prasčiausiai žaidė abiejų kėlinių pabaigoje. Beveik visą pirmąjį kėlinį „Pivovarna Laško“ pirmavo tik 1-2 įvarčiais, bet prieš pat pertrauką padidino persvarą iki keturių įvarčių. Antrojo kėlinio viduryje „Motor“ vėl sumažino skirtumą iki vieno įvarčio, tačiau paskutinėmis minutėmis „Pivovarna Laško“ žaidė daug tiksliau.

A.Malašinskas pirmą kartą per keturis sezonus, kuriuos vilki „Motor“ aprangą, įmetė 10 įvarčių. Tiesa, jo asmeninis rekordas Čempionų lygoje yra dar didesnis. A.Malašinskas, 2008 metais atstovaudamas Kauno „Granitui“, per vieną mačą varžovų vartininkus nuginklavo 15 kartų.

Kitos dvi komandos, kurioms atstovauja lietuviai, šeštojo turo rungtynes žaidė šeštadienį.

„Montpellier“ išvykoje sužaidė lygiosiomis su „Kristianstad“ klubu 29:29 (17:12) ir iškovojo pirmąjį tašką. Po traumos į „Montpellier“ gretas grįžęs Jonas Truchanovičius įmetė 1 įvartį.

Gintaro Savukyno treniruojamas Ryhimiakio „Cocks“, kurio vartus gina Giedrius Morkūnas, namie pralaimėjo „Elverum“ komandai 25:28 (12:15).

Čempiono vardą ginantis „Montpellier“ turi tik 1 tašką ir A grupėje dalijasi paskutinę vietą su „Kristainstad“ klubu. Šioje grupėje pirmauja 10 taškų surinkęs Skopjės „Vardar“.

2 taškus iškovojęs „Cocks“ užima priešpaskutinę penktąją vietą D grupėje. Ryhimiakio ekipa lenkia tik 1 tašką turintį Tuno „Wacker“. Šios grupės lyderė Leono „Ademar“ turi 9 taškus.