Latvijos ledo ritulininkai pateko į Baltijos Iššūkio taurės turnyro finalą

Vilniuje vykstančio Baltijos ledo ritulio Iššūkio taurės turnyro B grupės rungtynėse šeštadienį Latvijos klubų rinktinė 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) įveikė Rumunijos komandą ir pelnė kelialapį į turnyro finalą.

Latviai pateko į rungtynių finalą.<br> D.Umbraso nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Nov 10, 2018, 7:46 PM

Latvijos klubų rinktinės pergalę lėmė 26 sekundžių atkarpa antrajame kėlinyje, kurios metu jie iš pradžių realizavo kiekybinę persvarą, o vėliau ir pelnė antrąjį įvartį, komandoms jau žaidžiant lygiomis sudėtimis. Įvarčius įmušė Ričardas Bernhardas ir Kristapas Riekstinis. Nors rumunai po Balazso Peterio įvarčio buvo sušvelninę rezultatą, per likusį mačo laiką jiems taip ir nepavyko išplėšti pratęsimo.

Antrąją pergalę iškovoję latviai B grupėje užėmė pirmąją vietą, o rumunai su viena pergale liko antri.