Lietuvos imtynininkai turnyre Suomijoje iškovojo du aukso medalius

Suomijos sostinėje Helsinkyje vykusiame 13-ajame tarptautiniame imtynių turnyre „Helsinki Open“ aukso medalius iškovojo Lietuvos laisvųjų ir moterų imtynių atstovai.

Vadimas Babuškinas jaunių grupėje įveikė keturis varžovus ir užėmė pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 69 kg.<br> imtynes.lt nuotr.

Nov 29, 2018, 6:20 PM

Vadimas Babuškinas jaunių grupėje įveikė keturis varžovus ir užėmė pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 69 kg. Klaipėdietis aiškia persvara patiesė švedą Wilhelmą Larssoną ir kaunietį Igną Dambrauską bei minimaliu rezultatu išplėšė pergalę kovoje su suomiu Kasperiu Kauhanenu. Finalo kova su švedu Kevinu Makotu-Stromu baigėsi lygiosiomis 4:4, tačiau pagal papildomus kriterijus pergalę ir aukso medalį iškovojo V.Babuškinas. Šioje svorio kategorijoje galynėjosi devyni atletai.

Jokių vilčių savo varžovėms nepaliko Eglė Valčiukaitė. Jaunių amžiaus grupėje kaunietė visas kovas baigė ankščiau laiko ir užėmė pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 61 kg (6 dalyvės). Lietuvė įveikė ruses Valeriją Čiglakovą (dukart) ir Aną Sardarovą bei britę Lucy McGrath.

Jaunučių grupėje klaipėdiečiai Martynas Pliekus (38 kg; 9 dalyviai) užėmė antrąją vietą, o Germanas Malyševas (65 kg; 6 dalyviai) liko trečias.

Moterų ir laisvųjų imtynių varžybose galynėjosi 393 imtynininkės ir imtynininkai iš dešimties šalių.