Persekiojimo lenktynes laimėjo Norvegijos biatlonininkas J. T. Boe

Pokljukoje (Slovėnija) vykstančio pasaulio biatlono taurės pirmojo etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynes sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs norvegas Johanesas Thingnesas Boe.

Johanesas Thingnesas Boe laimėjo varžybas Slovėnijoje. <br> Sputnik/Scanpix nuotr.

Dec 9, 2018, 4:26 PM, atnaujinta Dec 9, 2018, 5:34 PM

Tris kartus šaudykloje suklydęs sportininkas finišavo per 30 min. 20,4 sek. Antrąją vietą užėmė be klaidų šaudęs prancūzas Quentinas Fillonas Maillet. Jis nuo nugalėtojo atsiliko vos 0,1 sek. Trečias finišavo rusas Aleksandras Loginovas (+1,9 sek.; 1 baudos ratas).

Lietuvos biatlonininkai sprinto lenktynėse į greičiausių 60-uką nepateko ir persekiojimo lenktynėse nestartavo.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po trejų lenktynių pirmauja J.T.Boe, turintis 156 taškus. Antras žengia austras Simonas Ederis (123 tšk.), o trečiojoje pozicijoje – prancūzas Antoninas Guigonnat (119 tšk.).