D. Rapšys skinasi kelią dar vieno medalio link

Kinijoje vykstančiame pasaulio plaukimo trumpajame baseine (25 metrai) čempionate sėkmingą pasirodymą pratęsė Danas Rapšys. 23-ejų lietuvis 200 metrų laisvu stiliumi plaukimo kvalifikacijoje užėmė trečiąją vietą ir pateko į vakare vyksiantį finalą.

D.Rapšys trečiuoju rezultatu pateko į 200 metrų plaukimo finalą.<br>„Xinhua“/„Scanpix“ nuotr.
D.Rapšys trečiuoju rezultatu pateko į 200 metrų plaukimo finalą.<br>AP nuotr.

Dec 12, 2018, 6:35 AM, atnaujinta Dec 12, 2018, 6:44 AM

D.Rapšys distanciją įveikė per 1 min. ir 42,9 sek. Į priekį lietuvis praleido tik australą Alexanderį Grahamą ir brazilą Luizą Altamirą Melo.

Antradienį Lietuvos plaukikas pasidabino aukso medaliu, laimėjęs 400 metrų plaukimą laisvuoju stiliumi.

Vyrų 100 metrų peteliške plaukime sėkmingai į pusfinalį prasibrovė Deividas Margevičius, kuris kvalifikacijoje užėmė 14-ąją vietą. Lietuvis distanciją įveikė per 51,25 sek.