S. Bilis tęsią sėkmingą pasirodymą: pateko į finalą ir dar kartą pagerino rekordą

Kinijoje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate trumpajame baseine (25 metrai) Simonas Bilis 50 metrų laisvuoju stiliumi pusfinalyje užėmė 5-ją vietą ir pateko į finalą.

Simonas Bilis dalyavo finaliniame plaukime.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 13, 2018, 1:49 PM, atnaujinta Dec 13, 2018, 2:22 PM

Lietuvis distanciją įveikė per 21,03 sek. ir antrą kartą per dieną pagerino sau pačiam priklausantį Lietuvos rekordą.

Rytinėje atrankoje S.Bilis prasibrovė į pusfinalį irgi penktuoju laiku. Pasaulio čempionas distanciją įveikė per 21,1 sek. bei buvo pagerinęs sau pačiam priklausantį Lietuvos rekordą.

Šio plaukimo finalas vyks penktadienio popietę.

Prieš du metus vykusiame analogiškame čempionate S.Bilis šioje distancijoje iškovojo bronzą, o 100 metrų plaukime laisvuoju stiliumi – auksą.

Rūta Meilutytė 100 metrų kompleksiniu būdu pusfinalyje liko 12-a ir nepateko į finalinį plaukimą.

Lietuvė distanciją įveikė per 59,81 sek. R.Meilutytė dar startuos 100 metrų krūtine plaukimo rungtyje.