Lietuvos biatlonininkai jėgas išbandė varžybose Italijoje ir Šveicarijoje

Italijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės antrojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Ana Jesipionok užėmė 49-ąją vietą.

Biatlono varžybų akimirka.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Dec 15, 2018, 1:57 PM, atnaujinta Dec 15, 2018, 5:36 PM

Nugalėjo vieną kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos ratą įveikusi rusė Anastasija Morozova – 23 min. 20,9 sek.

19-metė A.Jesipionok išvengė baudos ratų ir nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 44,9 sek. Ji pateko į sekmadienį vyksiančias persekiojimo lenktynes, kuriose varžysis 60 biatloninkių.

18-metė Raminta Dindaitė (+7.51,5; 6 baudos ratai) liko 92-a tarp 99-ių dalyvių.

Antrojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį geriausiai iš lietuvių pasirodęs Lukas Jakeliūnas užėmė 84-ąją vietą.

Nugalėjo vieną kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos ratą įveikęs norvegas Johannesas Dale'as – 25 min. 53,4 sek.

26-erių metų L.Jakeliūnas turėjo įveikti keturis baudos ratus ir nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 9,3 sek.

22-ejų metų Deividas Demkovas (+5.05,1; 1 baudos ratas) užėmė 95-ąją vietą, o 19-metis Nikita Romanovas (+5.14,1; 0 baud. ratų) liko 97-as tarp 129 dalyvių.

Lietuviai nepateko į persekiojimo lenktynes, kuriose varžysis 60 sportininkų.

L. Banys jaunimo varžybose Šveicarijoje užėmė 15-ąją vietą

Šveicarijoje vykstančių IBU jaunimo taurės pirmojo etapo varžybų vaikinų 15 km lenktynėse šeštadienį lietuvis Linas Banys užėmė 15-ąją vietą.

Varžybose triumfavo be klaidų šaudęs italas Patrickas Braunhoferis – 42 min. 36,5 sek

20-metis L.Banys gavo dvi baudos minutes ir nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 57,5 sek.

Kitas Lietuvos atstovas 18-metis Maksimas Fominas (+8.14,8; 3 b. min.) užėmė 67-ąją vietą, o 18-metis Jokūbas Mačkinė (+10.08,6; 5 b. min.) – 79-ąją.

Lenktynėse dalyvavo 126 biatlonininkai.

Merginų 12,5 km lenktynėse Lietuvos atstovė Sara Urumova užėmė 92-ąją vietą.

Ji „užsidirbo“ penkias baudos minutes ir 16 min. 4,6 sek. pralaimėjo nugalėtoja tapusiai prancūzei Camillei Bened. Pastaroji gavo vieną baudos minutę ir finišavo per 41 min. 45,9 sek.