L. Banys IBU jaunimo biatlono taurės varžybose užėmė 35-ąją vietą

Prancūzijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) jaunimo taurės antrojo etapo varžybų vaikinų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovas Linas Banys užėmė 35-ąją vietą ir pelnė 6 įskaitinius taškus.

Linas Banys užėmė 35-ąją vietą.<br>Andrejaus Ivanovo nuotr.

Dec 20, 2018, 2:45 PM

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs šveicaras Sebastianas Stalderis – 25 min. 18,8 sek.

20-metis L.Banys, kuriam teko įveikti tris baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 3,6 sek.

18-metis Lietuvos atstovas Maksimas Fominas (+4.25,2; 5 baudos ratai) užėmė 93-iąją vietą, o jo bendraamžis Jokūbas Mačkinė (+4.40,7; 4) – 94-ąją.

Lenktynėse dalyvavo 123 biatlonininkai.

Bendrojoje IBU jaunimo taurės įskaitoje po trejų lenktynių pirmauja 140 taškų turintis S.Stalderis. L. Banys su 32 taškais tarp 65 klasifikuotų sportininkų yra 32-as.