Biatlonininkas Linas Banys varžybose Prancūzijoje pelnė įskaitinius taškus

Prancūzijoje vykusių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) jaunimo taurės antrojo etapo varžybų vaikinų 12,5 km persekiojimo lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Linas Banys užėmė 27-ąją vietą ir pelnė 14 įskaitinių taškų.

Linas Banys biatlono varžybose Prancūzijoje pelnė įskaitinius taškus.<br> J.Sadykovos/Facebook nuotr.

Dec 21, 2018, 3:44 PM

Nugalėjo tris kartus šaudykloje suklydęs Rusijos biatlonininkas Saidas Karimulla Chalili – 35 min. 40 sek.

Iš 35-osios pozicijos startavęs 20-metis L.Banys turėjo įveikti šešis baudos ratus ir nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 22,4 sek.

Lenktynėse dalyvavo 60 biatlonininkų. Jie startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus.

Bendrojoje IBU jaunimo taurės įskaitoje po ketverių lenktynių tebepirmauja šveicaras Sebastianas Stalderis (188 tšk.). L.Banys su 46 taškais tarp 66 klasifikuotų sportininkų yra 34-as.