Lietuvos biatlonininkės sprinto lenktynėse liko tarp autsaiderių

Čekijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės trečiojo etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynes penktadienį laimėjo be klaidų šaudžiusi norvegė Marte Olsbu Roeiseland – 19 min. 44,6 sek.

Moterų biatlono varžybos vyko Čekijoje.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.

Dec 22, 2018, 12:33 AM

Antrąją vietą užėmė vieną baudos ratą turėjusi įveikti vokietė Laura Dahlmeier (+4,5 sek.), o trečiąją – slovakė Paulina Fialkova (+6,2 sek.; 0 baudos ratų).

22-ejų metų Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė (+3.00,8; 0) liko 85-a, 33-ejų metų Natalja Kočergina (+3.16,9; 3) – 87-ą, o 34-erių metų Diana Rasimovičiūtė (+6.11,4; 4) užėmė paskutinę, 96-ąją, poziciją.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po šešerių lenktynių pirmauja italė Dorothea Wierer (284 tšk.). Antrąją vietą užima P.Fialkova (267 tšk.), trečiąją – suomė Kaisa Makarainen (245 tšk.). Iš viso klasifikuota 71 sportininkė.