Vytautas Strolia neaplenkė varžovų, nes prašovė 8 sykius

Čekijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės trečiojo etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 59-ąją vietą.

V.Strolia šaudė netaikliai.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

2018-12-22 18:13, atnaujinta 2018-12-22 19:56

Nugalėjo iš pirmosios pozicijos startavęs norvegas Johanesas Thingnesas Boe. Keturis kartus šaudykloje suklydęs ir keturis baudos ratus turėjęs įveikti sportininkas finišavo per 31 min. 59 sek.

Antrąją vietą užėmė rusas Aleksandras Loginovas (+6,2 sek.; 4 baudos ratai). Trečias finišavo kitas norvegas Tarjei Boe (+23,9 sek.; 1).

Iš 57-osios pozicijos startavęs 26-erių V.Strolia turėjo įveikti net aštuonis baudos ratus ir nugalėtojui pralaimėjo 7 min. 40,7 sek.

"Paskutiniai šūviai iššauti. Deja, jie buvo nekokie. Dabar pats laikas atgauti jėgas, kurių liko ne itin daug. O tai geriausia padaryti namie. Džiaugiuosi, kad per šventes galėsiu būti su artimiausiais žmonėmis. Na, o po Naujų metų nuveiksim kažką gero", - taip savo pasirodymą feisbuke pakomentavo V.Strolia.

Lenktynėse dalyvavo 60 biatlonininkų. Jie startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po septynerių lenktynių pirmauja J.T.Boe (368 tšk.). Antrąją vietą užima A.Loginovas (286 tšk.), trečiąją – prancūzas Antoninas Guigonnat (249 tšk.).

16 taškų turintis Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis tarp 71 klasifikuoto sportininko yra 59-as.