Pasaulio biatlono taurės varžybose Čekijoje – norvego J. T. Boe pergalė

Čekijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės trečiojo etapo vyrų 15 km bendro starto lenktynes sekmadienį laimėjo norvegas Johanesas Thingnesas Boe.

Johanesas Thingnesas Boe laimėjo bendro starto lenktynes Čekijoje.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 23, 2018, 2:24 PM, atnaujinta Dec 23, 2018, 2:30 PM

Baudos ratų išvengęs pasaulio taurės varžybų lyderis finišavo per 37 min. 25,2 sek.

Antrąją vietą užėmė prancūzas Quentinas Fillonas Maillet (+46,5 sek.; 2 baudos ratai), o trečias finišo liniją kirto be klaidų šaudęs rusas Jevgenijus Garaničevas (+54,1 sek.).

Lenktynėse dalyvavo 30 biatlonininkų.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmaujantis J.T.Boe po aštuonių lenktynių turi 428 taškus. Antrąją vietą užima rusas Aleksandras Loginovas (312 tšk.), o trečiąją – austras Simonas Ederis (266 tšk.). Tiek pat taškų turi ir prancūzas Simonas Desthieux.

16 taškų turintis Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis tarp 71-o klasifikuoto sportininko yra 59-as.