Slovakijos biatlonininkė A. Kuzmina triumfavo moterų bendro starto lenktynėse

Čekijoje vykusio pasaulio biatlono taurės trečiojo etapo moterų 12,5 km bendro starto lenktynes sekmadienį laimėjo Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina.

Anastasija Kuzmina laimėjo moterų bandro starto lenktynes.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.

Dec 23, 2018, 5:15 PM

Du kartus šaudykloje suklydusi biatlonininkė distanciją įveikė per 35 min. 34,4 sek.

Antra finišavo slovakė Paulina Fialkova (+12,1 sek.; 2 baudos ratai), o trečiąją vietą užėmė prancūzė Anais Chevalier (+13,3 sek.; 3).

Lenktynėse dalyvavo 30 biatlonininkių.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po aštuonerių lenktynių pirmauja italė Dorothea Wierer (381 tšk.). Antrąją vietą užima P.Fialkova (345 tšk.), o trečiąją – italė Lisa Vittozzi (276 tšk.).