„Tour de Ski“ slidinėjimo varžybos prasidėjo norvego ir švedės pergalėmis

Šeštadienį Italijoje prasidėjusių prestižinių „Tour de Ski“ slidinėjimo varžybų pirmajame etape nugalėjo norvegas Johannesas Klaebo ir švedė Stina Nilsson.

Johannesas Klaebo laimėjo lenktynes Italijoje.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 29, 2018, 6:53 PM, atnaujinta Dec 29, 2018, 6:55 PM

Vyrų 1,3 km sprinto laisvuoju stiliumi varžybų finale J.Klaebo distanciją įveikė per 2 min. 17,99 sek. Antrąją ir trečiąją poziciją užėmė prancūzai Richardas Jouve (+0,34 sek.) ir Lucas Chanavatas (+0,39 sek.).

Analogiškoje rungtyje tarp moterų S.Nilsson finišavo per 2 min. 36,26 sek. Antroje vietoje liko kita švedė Ida Ingemarsdotter (+3,00 sek.), trečioje – amerikietė Jessica Diggins (+3,07 sek.).

Sekmadienį vyrai laisvuoju stiliumi varžysis 15 km distancijoje, o moterys – 10 km.

„Tour de Ski“ varžybas sudaro septynerios lenktynės, kurios vyks trijose šalyse.