„Tour de Ski“ slidinėjimo varžybose – rusų dominavimas

Sekmadienį Italijoje vykusiame prestižinių „Tour de Ski“ slidinėjimo varžybų antrajame etape dominavo Rusijos sportininkai.

Sergejus Ustiugovas<br>AFP nuotr.

Dec 30, 2018, 9:13 PM

Vyrų 15 km lenktynėse laisvuoju stiliumi užtikrintai triumfavo rusas Sergejus Ustiugovas – 30 min. 34,1 sek. Antrąją vietą užėmė norvegas Simenas Hegstadas Kruegeris (+12,2 sek.), trečiąją – rusas Aleksandras Bolšunovas (+21,9 sek.). Į pirmąjį septintuką pateko net keturi Rusijos atstovai.

Moterų 10 km lenktynėse nugalėjo rusė Natalija Nepriajeva – 23 min. 19,9 sek. Antra finišavo norvegė Ingvild Flugstad Oestberg (+0,3 sek.), trečia – rusė Anastasija Sedova (+10,9 sek.).

Bendroje „Tour de Ski“ įskaitoje pirmauja A. Bolšunovas ir N. Nepriajeva.

Trečiasis etapas vyks sausio 1 dieną Šveicarijoje. „Tour de Ski“ varžybas sudaro septynerios lenktynės, kurios vyks trijose šalyse.