Šveicarai su R. Federeriu priešakyje Hopmano taurės finale kausis su vokiečiais

Australijoje vykstančio mišrių teniso komandų Hopmano taurės (Hopman Cup) turnyro antrąja finalo dalyve tapo Vokietijos ekipa.

Finale vokiečiai žais su B grupės nugalėtojais šveicarais Rogeriu Federeriu ir Belinda Bencic.<br>AP nuotr.

Jan 4, 2019, 5:10 PM

Vokiečiai A grupės trečiojo turo mače penktadienį 2-1 nugalėjo Australijos komandą ir iškovojo trečiąją pergalę.

Vienetų susitikimuose Angelique Kerber 6:4, 6:4 nugalėjo Ashleigh Barty, o Alexanderis Zverevas 6:4, 6:3 pranoko Matthew Ebdeną.

Tik nieko nebelėmusiame dvejetų susitikime australai pasiekė pergalę 4:0, 4:3 (5-1).

Kitame grupės susitikime ispanai 2-1 nugalėjo prancūzus.

Antrąją vietą grupėje užėmė Australija (2 pergalės/1 pralaimėjimas), trečiąją – Ispanija (1/2), ketvirtąją – Prancūzija (0/3).